Comentarii la articole
0 | 7/2/2023

Comentarii la articole
-
In aceasta pagina gasiti toate observatiile voastre la diverse articole din site-ul nostru.
Ele nu sunt grupate pe articole ci ordonate in functie de data trimiterii.
Daca doriti sa vedeti lista unui anume articol, urmati "linkul" cu numele articolului si - in pagina articolului - apasati pe "Lista de discutii pe aceasta tema"!
Cauta in comentarii
Puteti sa folositi formularul de mai jos si tipul de sortare pentru a accesa comentariile la articole
Sortati dupa data!
Nr. Comentarii: 18394
Output "
"
✔️ Dacă ți-a plăcut articolul sau ți-a fost de folos, apreciază-l cu un share! Aceste informații le pot fi utile și altor mămici sau tătici. Îți mulțumim anticipat! ❣️
Subiecte tratate:
Tema:
Comentarii vizitatori
Citeste toate comentariileCe sentimente ti-a produs acest articol?
Nu exista comentarii la acest articol. Adauga-l tu pe primul!
Scrie un comentariu
Ai o întrebare pentru alte mămici?
ÎNTREABĂ AICI la rubrica de întrebări SAU pe FORUMUL DESPRECOPII
Buna dimineata, am si eu o intrebare, ultima mea menstruatie a fost pe 28 septembrie , pe data de 12 si 13 octombrie am facut 4 teste de sarcina de la Clear Blue si toate mi au iesit pozititve ( unele din ele erau digitale si imi arata ca am 1-2 saptamani) problema e ca azi 18 octobrie am facut un alt test tot de la Clear Blue dinacela cu liniute si mi a iesit negativ. Ce crede ti ca sa int? Dc o iesit negativ acum? Ne dorim de ff mult timp copilul si as fi super trista daca nu as fi insarcinata. Oare sa fie o eroare ceva? Multumesc frumos.
Foarte adevarat ! Si eu inca o alaptez pe fetita mea raisa care are 18 luni si am trecut usor peste tot . E un copil fericit si sanatos
Draga moșule,imi doresc de la tine patinele cu ambar din soy luna marimea 39 deoarece familia mea nu are cum sa imi ia.Si imi mai doresc un laptop apple.Te rog din suflet dami cemi doresc!
draga mos craciun eu mias dori daca poti sa imi aduciun set lego ninjago si manusi de portar
Foarte interesante informatiile
Aici pe acest site gasesc cele mai bune sfaturi. Am doi copii pe care ii cresc cu tot ce scrie aici - inca de cand erau in burtica. Va multumesc Desprecopii!
Este cu adevarat o informatie foarte interesanta si eficienta pentru fiecare din noi indiferent de faptul ca avem sau nu inca copii.Eu de exemplu am aflat abia acum niste lucruri legate de educatia copilului care mi-au deschis noi orizonturi si m-au motivat sa am totusi mare grija cind va veni vremea despre educatia viitorului copil.Sunteti foarte bravo si meritati cele mai sincere laude din partea tuturor.Va admir efortul deoarece prin intermediul acestor articole invatam sa invatam si sa educam corect copiii si nu numai.Este un ajutor pentru mame,viitoare mame si chiar pentru toata lumea.Sa continuati mai departe la fel de bine.Va multumesc!
Va multumesc ca existati, nu am stiut ca voi gasi undeva atat de multe informatii utile despre copiii.Va multumesc mult.
Felicitari! Intr adevar o minune! Inca plang , recitind povestea ta....
Am citit cu sufletul la gura povestea, am si plans. Ma bucur din tot sufletul ca sunteti bine. Dumnezeu va iubeste mult!Esti o mamica curajoasa si frumoasa iar Nectarel e un adevarat luptator. Noi chiar avem in Iasi bucati din moastele Sf Nectarie si am sa imi amintesc de povestea voastra mereu.
felicitari din fericire atat tu cat si baietelul tau ati fost foarte puternici,iar Dumnezeu inca o data a arat ca exista,si cu toate ca uneori ne da anumite lovituri in viata tot el ne ridicat!ma bucur enorm ca a avut grija bebelusului tau si l-a sal vat!si eu am o luna de cand sunt mamica unui baietel sanatos si foarte bun Multumesc lui Dumnezeu,s-a nascut la 41 saptamani cu toate ca am trecut printr-un chin la nastere totul a iesit bine!e un mancacios si pe zi ce trece tot mai grasunel!sa-ti traiasca copilasii si sa ai parte de ei
felicitari pentru bebelus si va doresc tot binele din lume !!!Am citit povestea ta cu lacrimi siroind pe fata neincetat, sunt gravida in 38 de saptamani si asteptam si noi cu nerabdare sa vina pe lume baietelul nostru. Momentan afara ninge cumplit si ma intreb daca mi se rupe apa acum, cum voi reusi sa ajung la spital, sotul meu nu este in tara si sunt total singura in aceste zile.Asa este, Dumnezeu a fost cu voi si a vrut ca acest copilas sa vina pe lume, i-a dat tarie sa lupte si sa razbeasca, o sa fie un invingator si va avea o soarta luminata.Si eu am avut o sarcina grea, era sa nasc prematur la 24 saptamani din cauza unei dezlipiri de placenta cu sangerare masiva, dar si pe noi ne-a ajutat bunul Dumnezeu sa trecem peste incident si copilasul sa fie bine. Doctorii de la Medlife m-au trimis acasa spunand ca nu ma pot ajuta, ca nu au ce sa faca cu produsul fetal. M-am urcat singura la volan si am placat catre camera da garda de la spitalul Giulesti unde am fost luata in primire de u
buna fetelor...sunt noua pe forum....:0)asi vrea sa stiu daca mai sunt fete care fac FIV cu dr. Albu...in iulie eu sunt la al doilea fiv akm ,primul a fost in sept si ..nereusit din pacate..:(...cu 3 embrioni transferati....va puuup..
mia placut masinuta mult
Aceasta este o selectie foarte buna de cadouri. Doar ca sunt cam scumpe.
sunt tari cadourile!
Dacă nu vomit pot fi însărcinată?
Ce înseamnă o Ovulatie
Buna ziua copilul meu are deja un anișor dar de adăugat adaugă foarte puțin poate să adauge cite 100g pi lună și în lungime tot nu creste as vra să aflu din ce cauza...
mie i place mot aceste decotratiunit si su t ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff usor de facut si ede ce realiszat merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii deeee ideiii le ate ingenioaste